Yurt Ara

3 farklı arama seçeneğiyle, istersen üniversitenin çevresindeki yurtlara, istersen de şehrindeki bütün yurt, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilirsin.

Yurtları Karşılaştır

Sana uygun olan yurtları buldun. Fakat karar veremiyor musun? Sana uygun olduğunu düşündüğün yurtları birbiriyle karşılaştırıp hangi yurdu seçeceğine karar verebilirsin.

İletişime Geç

Konaklamaya karar verdiğin yurt ilgili daha çok şey öğrenmek istiyorsan veya aklına takılan bir şeyler varsa ayrıntılı bilgi edinmek için yurt profiline mesaj gönderebilirsin.

Öne Çıkan ŞEHİRLER

Kiyurtlar Vitrin

Çanakkale, Ankara, İzmir ve daha fazlası… Öne çıkan şehirlerin sayfalarındaki yurt, apart ve pansiyonlar öğrencilerini bekliyor.

Sizden Gelen MESAJLAR

Konaklayacağı yurdu, apartı ya da pansiyonu kiyurtlar aracılığıyla bulmuş olan kullanıcılarımızdan gelen yorumlar. İyi ki varsınız!

"Çanakkale'ye geldiğimde hangi yurtta kalacağımı bilmiyordum. Sonra Kiyurtlar karşıma çıktı. Kiyurtlar sayesinde okuluma yakın olan, rahat ve bütçeme en uygun yurdu buldum. İyi ki varsın Kiyurtlar."

Abdullah KORKMAZ

Öğrenci - Silifke/MERSİN
"Bir arkadaşım Ankara'ya üniversite okumaya gitti. Ama şehir büyük olduğu için nasıl bir yurtta ve konum olarak hangi yurtta kalacağını bilmiyordu. Ben ona kiyurtlar.com'a girmesini söyledim ve Kiyurtlar sayesinde okuluna yakın, güvenilir, konforlu en doğru yurdu buldu. Arkadaşım ve ben kiyurtlar.com'a teşekkür ederiz."

Mustafa ASLANBAŞ

Öğrenci - Kaş/ANTALYA
"Yurdumdan hiç memnun değildim, dertli dertli bir gün kordonda dolanırken kiyurtlar.com' un afişini gördüm ve istediğim gibi okuduğum yerleşkeme yakın yurdu siteye girip hemen buldum. Şuan o kadar huzurluyum ki... İyi ki varsın kiyurtlar."

Kerime BAYRAM

Öğrenci - Soma/MANİSA
"Benim yaşadığım şehir üniversiteyi kazandığım şehire uzaktı ve gidip görme imkânım pek yoktu. İnternette biraz arama yaptım fakat elle tutulur bir bilgi bulamamıştım ki kiyurtlar.com' karşıma çıktı. Anasayfadaki şehrinde ara bölümüyle kolayca şehrimdeki yurtlara ulaştım ve kafamdaki yurdu bir çok seçenek arasından eleyerek buldum. Teşekkürler kiyurtlar.com"

Mustafa ASLANBAŞ

Nuriye YAZICI - ORDU
"İnternette yurtlarla ilgili çok az bilgi var. Genelde çoğu da yanlış oluyor. Kiyurtlar.com da hem doğru hem de yurtlarla ilgili çok fazla bilgiye ulaşma fırsatım oldu. Bu sayede gerek kendi gerek tavsiye ettiğim arkadaşlarımla doğru yurt tercihleri yapabildik. Bu yüzden siteyi çok faydalı buldum ve herkese tavsiye ederim."

Bayram GÖSTEREN

Öğrenci - MUĞLA
"Yurtlarla ilgili internette pek güvenilir bilgiler olmuyor.B u yüzden internetten çok fazla araştırma yapmıyordum. Yakın bir arkadaşım kiyurtlar.com' a bakmamı önerdi. Siteye girdiğimde birden fazla arama seçeneği oluşu ve yurtlarla ilgili bilgilerin doğru ve güvenilir oluşu beni siteye bağladı diyebilirim... Aradığım yurda kiyurtlar.com sayesinde kolayca ulaşabildim."

Beyza KÜÇÜKGÜZEL

Öğrenci - İSTANBUL
"Üniversiteyi kazandığım şehire yurt bakmak için gitmek hem masraflı hemde zor gelmişti. İnternette biraz arama yaptım. Genelde yurt fotoğrafları az bilgiler de eksik oluyordu. Kiyurtlar.com'u gördüm. Adı da bir değişik geldi ve siteye girdim. Şehre gitmeye hiç gerek olmadığını gördüm. Pek çok yurt sitede mevcuttu. Site bu yüzden bana çok yardımcı oldu."

Şeyma SOYGÜDER

Öğrenci - VAN
"Merhaba 3. Sınıftayken yurdumdan hiç memnun değildim . Bir sonraki sene kendime yurt bulmam gerekiyordu ama ödevler projelerden pek vaktim olmuyordu . Arkadaşımın sosyal medyada paylaştığı posttan kiyurtlar web sitesine bir bakayım dedim ve çevremdeki tüm yurtları özellikleriyle beraber önüme serdi. Son sene de olsa istediğim özellikte yurtta kalma imkanım oldu . Bu yüzden teşekkürler Kiyurtlar"

Büşra BAYDUR

Öğrenci - BİTLİS
"2 yıldır hep yurt değiştirdim ve hiç birinden memnun kalmamıştım. 2.sınıfın sonunda arkadaşımdan kiyurtlar.com' u duydum ve istediğim kriterlerde yurtlara baktım ve buldum. 2 sene boyunca bu yurtta kaldım. Teşekkurler kiyurtlar.com"

Hatice YAZIBİLMEZ

Öğrenci - BURSA
"Ben bayburtta yaşıyorum ama üniyi istanbulda kazandım. İstanbul çok büyük şehir olduğu için çok tereddüt ettim. İstanbul'da tek tek yurt gezmek zor olduğunu bildiğim için hocama danıştım. O da kiyurtlar.com'u tavsiye etti. Kiyurtlar.com ile internet üzerinden yurdumu buldum."

Burak TOPAL

Öğrenci - BAYBURT

Öne Çıkan YURTLAR

Öne Çıkan Yurtlar

Yurt profil sayfaları dopdolu, temizliği, ulaşımı, yemeği ile kullanıcılardan tam puan almış, sıralamada en önde olan yurtlara mutlaka göz atın.

Kız Öğrenci Yurdu
600₺ Aylık
Hasan Yüksektepe Yurdu

Kartal / İstanbul

1,2,3,4,5 (kişilik odalar)
kiBlog’ dan Haberdar Olun.

kiBlog’ a yüklenen yeni yazılardan haberdar olmanız için mail adresinizi bizimle paylaşın.